Jak se rodil Zárukov.cz a proč to mělo smysl?

| Libor Zezulka

Do Zárukova se má smysl vydat ve chvíli, kdy neradi platíte za něco, co nemůžete předvídat. Třeba podělanou telku přesně měsíc po skončení zákonné záruční doby. Nebo třeba vydechlé turbo na autě, které mělo být bezinvestiční minimálně další 3 roky.

Je až s podivem, jak neradi Češi a Slováci o pojištění mluví. Zmínka o pojištění generuje dokonce ještě kyselejší ksichty než finanční služby a bankovnictví. Přitom třeba taková záruka, kterou musí společnosti ze zákona poskytovat, není nic jiného než druh pojištění. Pojištění před škodou a rizikem, které taková škoda představuje. Nevím jak vy, ale my milujeme záruku. Resp. vím, jak vy. Také vám na ní záleží. A moc. Všichni bychom brali 5letou záruku na Auto, 10letou na ledničku a co my víme, třeba doživotní na dům nebo byt.

Proto se nám rychle dostala pod kúži myšlenka projektu Zárukov.cz. Na tomto webu si můžete velmi rychle a jednoduše prodloužit záruku na vaše elektronická zařízení nebo třeba auto. Jedinou podmínkou je, abyste neměli spotřebič starší než 8 měsíců. Pokud tohle splňujete, stačí vyplnit pár údajů a VOILA, jste krytí na třeba až 5 let. Na začátku stavby digitálního Zárukova naše obličeje jevily známky kyselosti, no na jeho konci jsme moc rádi, že jsme dostali možnost Zárukov postavit. Je to fajn projekt s fajn lidmi na pozadí.

A dělá dobrou věc. Tak pokud chcete prodloužit svůj klid, KLIKNĚTE SEM.

 


Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás