prohlédněte si živou stránku

Pohlreich

Digitální byznys české kuchařské star

Sdílejte: FB TW


Více o referenci Pohlreich

 1. 01

  Výchozí stav

  Zdeňkův tým přišel s požadavkem na moderní, čistou a přehlednou webovou prezentaci jeho minulých i současných aktivit a nabídkou Zdeňkových služeb. Zdeněk měl jasno v tom, co na webu má být, se vším ostatním jsme přišli my. Všechno tedy začalo webem. Ten původní byl totiž doslova tristní.

 2. 02

  Nápad

  Komunikace osobnosti musí stát na emocích. Emoce spouští obraz. Proto jsme od začátku zavrhli web napěchovaný texty, odkazy a ikonkami. Redukovali jsme prvky v drátěném modelu tak dlouho, dokud nezůstalo to skutečně podstatné. Vydali jsme se cestou minimalismu, v textech, grafických prvcích i fotkách a videích.

  Obrázek
 3. 03

  Byznys

  S webem jsme položili základy, na kterých jsme mohli začít stavět solidní byznys. Zdeněk umí vydělávat peníze. V televizi, v restauracích, ze sponzorských smluv. Ale digitál není celkem pochopitelně jaho šálek kávy. Společně s jeho týmem jsme tedy do webu zaintegrovali plný elektronický obchod a nastavili strategii sběru kontaktů a prodeje doplňkových aktivit typu Wheels nebo Kuchařských kurzů. A pokračujeme dál.

  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek

Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás