prohlédněte si živou stránku

Pohlreich

Oficiální web české kuchařské a televizní star

Sdílejte: FB TW


Více o referenci Pohlreich

 1. 01

  Zadání

  Udělat Zdeňkovi dobrou vizitku online. Zdeňkův tým přišel s požadavkem na moderní, čistou a přehlednou webovou prezentaci jeho minulých i současných aktivit a nabídkou Zdeňkových služeb. Zdeněk měl jasno v tom, co na webu má být, se vším ostatním jsme přišli my.

 2. 02

  Nápad

  Web osobnosti musí stát na emocích. Emoce spouští obraz. Proto jsme od začátku zavrhli web napěchovaný texty, odkazy a ikonkami. Redukovali jsme prvky v drátěném modelu tak dlouho, dokud nezůstalo to skutečně podstatné. Vydali jsme se cestou minimalismu, v textech, grafických prvcích i fotkách a videích. A došli jsme k skvělému řešení.

  Obrázek
 3. 03

  Řešení

  Zvolili jsme realizaci formou moderního responsivního layoutu postaveného na fotografiích Zdeňka a jeho mistrovských kreací. Těmi nemáme na mysli pouze jídlo, ale také restaurace nebo knihy, do kterých vtiskl svůj um a svou duši. Emoce, čistota a přitom jednoduchost a přehlednost jsou hlavními pilíři webu zdenekpohlreich.cz.

  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
 4. 04

  Výsledek

  Funguje to. Nové emaily odběratelů newsletteru přibývají v databázi úctyhodnou rychlostí. Časy strávené na stránce přesahují dvě minuty a rostou, uživatelé velmi hladce procházejí celým webem a odesílají emaily s dotazy i poptávkami. Bounce rate klesá až na úroveň 30%. Emoce na webu fungují.

  Chcete vidět víc našich referencí? Ok, tady jsou.


Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás