prohlédněte si živou stránku

architekti

Nejlepší architekti a jejich díla na novém komunitním portálu.

Sdílejte: FB TW


Více o referenci architekti

 1. 01

  Zadání

  Ing. Arch. David Honek působí v dnešním zrychleném světě jako zjevení. Na první pohled z něj vyzařuje klid (až zenový), rozvážnost a hluboká pokora. Úspěšný podnikatel a architekt ví, co za ním stojí, přesto s vámi jedná jako se sebou rovným. Jeho vystupování a obrovská vnitřní energie na nás zapůsobila tak, že zadání bylo podružné. Chtěli jsme spolupracovat. Samozřejmě jsme se k zadání dopracovali: Krásnou doménu Architekti.cz, na které běžel web katalogového typu z roku 2000, jsme měli osadit něčím svěžím a moderním.

 2. 02

  Nápad

  Hlavně žádná rychlokvaška, v žádném případě rychlé a laciné řešení stahující data bůhví, odkud. Chtěli jsme postavit moderní obsahově-komunitní službu v souladu s našimi bohatými zkušenostmi s budováním komunit na Zive.cz, Auto.cz a dalších. Rozhodli jsme se postavit místo, kde se bude dobře orientovat architektům i jejich potenciálním klientům. Nám, neumělcům a obdivovatelům jejich estetického cítění a zcela specifického vidění objektů i celého světa. A tak jsme se pustili do práce.

  Obrázek
 3. 03

  Řešení

  Vyvinuto na nejmodernější verzi Nette frameworku, optimalizováno pro AWS, maximálně zrychleno a zabezpečeno. Protože rychlost, stabilita a bezpečnost jsou extrémně důležité. Stejně důležité pro nás bylo, aby se Architektům příjemně nahrávaly a spravovaly projekty a uživatelům v projektech příjemně listovalo a hledalo. Vše musí být snadno dostupné, jednoduché na ovládání a pochopitelné. A takové to i je.

 4. 04

  Výsledek

  Je vidět na cílové stránce. Ale není finální. Nikdy nebude. Web Architekti.cz má před sebou cestu růstu a tedy neustálého vylepšování a experimentování. Jako vývojář a BD projektu se těšíme na to, co nás společně s Davidem a jeho týmem čeká.

  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek

Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás