prohlédněte si živou stránku

Chorvatsko.cz

Kompletní digitální ekosystém největšího portálu o Chorvatsku.

Sdílejte: FB TW


Více o referenci Chorvatsko.cz

 1. 01

  Zadání

  Trochu šílené. Překopat web z roku 2001, sic s úžasně bohatým obsahem, postavený na statitických HTML šablonách, do "nějaké" moderní podoby. JAKÉ, nebylo součástí zadání. Otevřené zůstaly i budoucí cíle a hlavně způsoby monetizace návštěvnosti okolo 1,3 mil visits ročně. Zrátka ideální JOB pro All Day Digital.

 2. 02

  Nápad

  Ochránit kopu zlata v suterénu, ale změnit všechno okolo. Zlatý obsah jsme však museli nejdříve vytěžit pomocí robotů a následně přenést do nově založených databází. Nad to jsme Chorvatsko.cz rozhodli přetvořit v portál poskytující nejen důležité informace o letoviscích a dění v nich, ale také agregátora veškerého dobrého souvisejícího obsahu. Navrch jsme přidali mobilní appky a gamifikaci plus chytrý monetizační model postavený právě na agregaci. Nápad se líbil.

  Obrázek
 3. 03

  Řešení

  Moderní stavba s nedobytným trezorem, do kterého jsme po kolaudaci navezli všechno vytěžené zlato. Jednoduše moderní responsivní web na pozadí se zcela novým CMS (redakčním systémem) a API spojujícím web a mobilní aplikace. Portál nyní umožňuje na pár kliků vyhledat libovolné letovisko v Chorvatsku a získat o něm kompletní informace. Kromě toho nabízí relevantní ubytování, později také služby a zábavu.

 4. 04

  Výsledek

  Postupný růst návštěvnosti, rychlý růst registrací a počtu nasbíraných bodů v rámci GAMIFIKACE. Příprava na další fáze se zaměřením na růst organické návštěvnosti a zejména potom výnosů skrze nové monetizační modely. Chorvatsko.cz se z roku 2001 přesunulo rázem do roku 2020.

  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek
  Obrázek

Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás