Produkty

Naše digitální produkty pro váš úspěch.


Výpis produktů

e-commerce - storevio

Img

Tak často jste nám říkali - chceme web na Wordpressu (WP) a tolikrát jsme řešili situaci, kdy nebylo možné na WP spustit pořádný eshop, že jsme se rozhdoli najít řešení. Postavili jsme Storevio. Nejmodernější e-commerce systém pro WP, na kterém běží více než 1 miliarda stránek. Chtěli jsme něco lepšího než Woocommerce a máme to. A vy můžete také.

Img

Není žádné omezení. Nejčastěji na WP staví své e-shopy menší a střední firmy, nicméně i ty opravdu velké dokáží na našem řešení provozovat obchody i s více než 100.000 položkami a desítkami tisíc objednávek ročně. Takže chcete-li nastartovat nový eshop, nebo chcete upgradovat z open sourců typů Magento, ZenCart, OpenCart, 3D cart apod., máte dveře otevřené.

Img

Dobrá otázka. Protože na WP běží 1 miliarda webů, a protože je na trhu hodně dlouho. Protože na WP dokáže navázat libovolný programátor, takže nejste rukojmím malé firmy a jejího CMS. Protože pro WP je k dispozici zdarma celá řada skvělých pluginů. Protože vám WP zabezpečíme tak, že se do něj nikdo nenabourá. Protože eshopy na STOREVIO a WP prostě fungují.

 alt=
Img
Img

Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás