Produkty

Naše digitální produkty pro váš úspěch.


Výpis produktů

E-commerce - storevio

Img

K tomu dostat váš rozjetý retailový byznys online a využít přitom existující architekturu. K tomu, abyste nebyli v područí custom e-commerce platforem, které řeší tisíc a jednu věc, ale všechno jim hrozně trvá a provázání pokladních systémů a onlinu nemají jako prioritu. My ano.

Img

Máme rádi specializaci. A tak jsme postavili řešení, které si skvěle rozumí s pokladním systémem Novum Global. Tahle obrovská firma dodává pokladní systémy největším retailerům v CEE regionu a my jsme postavili dokonalé propojení. To znamená, že vše, co teče přes vaše prodejny, váhy, pokladny bude automaticky propojené do Storevia.

Img

Dobrá otázka. Protože na WP běží 1 miliarda webů, a protože je na trhu hodně dlouho. Protože na WP dokáže navázat libovolný programátor, takže nejste rukojmím malé firmy a jejího CMS. Protože pro WP je k dispozici zdarma celá řada skvělých pluginů. Protože vám WP zabezpečíme tak, že se do něj nikdo nenabourá. Protože eshopy na STOREVIO a WP prostě fungují.

 alt=
Img
Img

Messaging - mesino

Img

K posílání reklamních nebo transakčních SMS všude tam, kam potřebujete. Rychlým, moderním a spolehlivým způsobem za ty nejlepší možné ceny s tou nejlepší doručitelností. A hlavně bez limitů a překážek, které kladou CZ a SK operátoři a zdejší trhy.

Img

Pro kohokoliv, kdo se umí napojit na naše šíleně jednoduché, ale přitom bleskurychlé a velmi výkonné API. Pro každého podnikatele, který potřebuje své zákazníky pomocí SMS informovat o čemkoliv důležitém nebo využívá velké SMS kampaně.

Img

Protože nás existující SMS platformy naštvaly natolik, že jsme se rozhodli postavit svou vlastní. S využitím nejmodernějších technologií, s naším vlastním global-multi-connection systémem, který využívá napojení na celou řadu světových platforem a domácí operátory tak, abychom dokázali poslat SMSku rychle, spolehlivě a za nejlepší možnou cenu.

 alt=
Mesino: Message? Delivered
Mesino: Message? Delivered

Finance - Finuance

Img

Jediný web, služba, kterou potřebujete k vyřízení hypotéky a všeho okolo. Začala skromně, ale nyní prochází velkým upgradem (rekonstrukcí a vylepšením), které z Finuancí udělá top službu na trhu.

Img

Pro každého, kdo se ztrácí ve světě financí a zejména hypoték. Hypotéka je obrovský finanční závazek v podstatě na celý život. Než tedy něco vyberete a podepíšete, měli byste si být zatraceně dobře jistí podmínkami, nejen úrokem. A s tím vám pomůžeme.

Img

Protože financím dobře rozumíme a moc nás baví. A také proto, že jsme vybudovali několik úspěšných online služeb a chtěli bychom toto know-how spojit. Tedy spokojeného zákazníka a moderní, rychlou službu na straně jedné a hluboké odborné znalosti na straně druhé.

 alt=
Mesino: Message? Delivered
Mesino: Message? Delivered

Beauty - GLAMORA

Img

Ségra RUSCONY, která téhle silné značce kryje záda a přináší do Nail&Beauty segmentu špičkové doprovodné produkty, na které RUSCONA nemá prostor nebo se do jejího portfolia nehodí. Jde např. o desinfekce, brusné nádstavce, vaty, zdobné kamínky nebo kosmetiku, ale také např. technologie jako unikátní Nail Booking systém.

Img

Pro všechny profesionální, ale klidně i začínající nebo amatérské nehtařky, které se nehodlají smířit s průměrem. GLAMORA stejně jako RUSCONA dělá buď nejlepší produkty ve své kategorii na celém trhu nebo nic. To platí jak pro produkty samotné, tak i technologie.

Img

Protože chceme a nevidíme jinou cestu. Buď své klienty obsloužíme ve všech zemích na nejvyšší úrovni ve všech klíčových kategoriích (platí pouze pro Nail&Beauty segment), nebo přenecháme prostoro někomu, kdo to udělá daleko hůř. A to nedopustíme.

 alt=
Mesino: Message? Delivered
Mesino: Message? Delivered

Zapojte se do digitální revoluce

kontaktujte nás