info@alldd.eu
+420 734 159 002


Náš tým

Libor Zezulka Správce HUBU / CEO
libor01@alldd.eu
Pavel Slovenčík Front-Endový virtuóz
pavel01@alldd.eu
Marek Křivan Hlavní vládce kódu / CDO
marek01@alldd.eu
Peterko Pan webdesignér
peterko@alldd.eu
Marcel Janík Grafik s velkým G
marcel01@alldd.eu
Martin Programátor
martin01@alldd.eu
Jirka Programátor
jirka01@alldd.eu
Jakub Tomšej Autor videí, která se sdílejí
kubele@alldd.eu
Marián Pavel CDO / Slovensko
marian@alldd.eu

Kontaktní informace

My venku

FB

Adresa

All day digital s. r. o., Pod Strání 751
Zlín, Czech Republic
IČ: 02276801
DIČ: CZ02276801
E-mail: info@alldd.eu

Zobrazit na mapách

Napište nám zprávu